Közgyűlés

Tisztelt Hölgyeim! Kedves Tagok!
A Női Golf- és Szabadidősport Klub Sportegyesület rendkivüli közgyűlését összehívom 2019. szeptember 24-re (kedd)10.00-ra a 1137 Budapest Glamour Kávézó (Radnóti u. 24.) szám alá, az egyesületi alapszabály 6. és 36. pontja alapján.
Megtisztelő személyes jelenlétre számítva, tisztelettel
Alföldi Andrea
Kérem aki nem kapott emailen meghívót írjon, szóljon számomra és küldö Lásd alább a meghívó hivatalos szövegét:
a Női Golf- és Szabadidősport Klub Sportegyesület rendkívüli közgyűlésére
az Alapszabály 36. pontja és a 6.pontja alapján
Időpont: 2019. szeptember 24-én (kedd) 10.00 óra
Helyszín: Glamour Kávézó, 1137 Budapest, Radnóti u.24.
Határozatképtelenség esetén az új közgyűlésre 2019. szeptember 27-én (péntek) 10.00 órai kezdéssel, változatlan napirendi pontokkal kerül sor. A megismételt közgyűlés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes.
Napirendi pontok:
1. Köszöntő
2. A határozatképesség megállapítása
3. A Közgyűlés tisztségviselőinek megválasztása
4. A napirend elfogadása
5. Alelnöki szóbeli beszámoló, határozathozatal
6. Alapszabály módosítása, határozathozatal
7. Tisztségviselő választás (elnökségi tagok), határozathozatal
8. Egyéb észrevételek, felvetések megtétele, határozathozatal
Felhívom a tagok figyelmét, hogy módosító javaslattal élhetnek, amennyiben a közgyűlést megelőzően legalább 3 nappal azt írásban megküldik az Egyesület alelnökének.
A tagok személyes részvételére számítunk, a közgyűlés a tagok megjelenése nélkül is tárgyalja a napirendi pontokat. A személyes részvétel elmaradása esetén kérjük az írásos meghatalmazások eljuttatását az alelnök számára 2 példányban. (lásd melléklet)
A közgyűlésen az egyesület megbízott jogi képviselője részt vesz.
Budapest, 2019. szeptember 9.
Alföldi Andrea, alelnök sk.